Doba dodání zboží

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Režim - běžný

Většinu nabízeného zboží je Prodávající schopen vyexpedovat do dvou pracovních dnů. Společně s obvyklou dobou dodání balíků Českou poštou celková doba od objednávky k doručení zásilky kupujícímu nepřesáhne 7 pracovních dnů. U zboží na objednávku je to 2-6 týdnů, není-li uvedeno jinak.
Prodávající nemůže ovlivňovat doručovací doby České pošty a přepravných společností.
V případě, že prodávající není schopen zajistit vyexpedování zboží do jednoho týdne, kontaktuje Kupujícího, informuje jej o prodloužené dodací lhůtě a domluví s kupujícím způsob realizace této objednávky.

Prodejce si vyhrazuje právo na výběr přepravce zboží ( Toptrans, DPD nebo České pošty ) dle platných obchodních podmínek přepravce a dle zasílaného zboží  !!!!   Zákazník bude o změně ceny a přepravce informován předem před odesláním zboží.

 


DomůDomů

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím